Czy Manchester City pokona Watford?

Ostatnie mecze Manchesteru City z Watfordem kończyły się wielkimi pogromami po 8:0 i 6:0. Czy jednak dzisiejszego dnia znów będzie nam dane oglądać tak dużo bramek ze strony City?

Każdy mecz to kompletnie inna historia, dlatego nie warto zawsze sugerować się wynikami. Te mogą okazać się dla nas jakąś bazą wiedzy, jednak drużyny spotykają się na różnych etapach rozgrywek i takie końcówki sezonów jak dzisiejsza, potrafią przynosić nieoczekiwane wyniki i zwroty sytuacji.

Watford do dzisiejszego meczu podchodzi z pewnością z bardzo dużą motywacją, ponieważ uciekają od tabeli spadkowej. Aktualna sytuacja jest dla nich komfortowa, ponieważ mają 34 punkty, natomiast będąca pod nimi Aston Villa zaledwie 31. Sytuację może jednak skomplikować sama Aston Villa, gdyby dzisiejszy mecz był przez nią wygrany.

Czy można to spotkanie obstawić?

Naturalnie! Wystarczy skorzystać z jednego, z Polskich i legalnych bukmacherów. Są bukmacherzy, którzy mają legalne licencje w naszym kraju. Jeden z nich oferuje atrakcyjne bonusy bukmacherskie bez depozytu.

Więcej informacji w publikacji do której zapraszamy.