Jak zrealizować transport zwłok do Polski?

Realizacja transportu zwłok do naszego kraju wydaje się dość trudnym tematem. Jak jednak okazuje się w praktyce, możemy skorzystać z pomocy firmy, która specjalizuje się w tym zakresie, oferując nam pełne wsparcie, co do transportu zwłok do naszego kraju. Skutkiem tego, możemy skorzystać z usługi, która załatwi wszystkie formalności i sprawy logistyczne za nas, jako za rodzinę.

Jak to wygląda w praktyce?

Decydując się na współpracę z międzynarodowym zakładem pogrzebowym, umawiamy się na transport zwłok do Polski. Aby zadanie było możliwe do wykonania, musimy dać firmie pełnomocnictwo, jako rodzina bliskiej nam osoby, która umarła za granicą. Następnie zakład pogrzebowy dopełnia wszystkich formalności i do 7 dni roboczych sprowadza ciało bliskiej nam osoby, do Polski. Następnie umawiamy jest termin oddania ciała, a także ewentualne usługi dodatkowe.

Czy usługa jest droga?

Biorąc pod uwagę fakt kosztów, które musielibyśmy ponieść sami, aby dotrzeć za granicę i odpowiednio sami załatwić wszystkie formalności i transport zwłok do kraju, jest to usługa odpowiednio zoptymalizowana w kosztach i dająca nam zdecydowaną przewagę, jeśli chodzi o koszt całkowity. Tak więc pod względem finansowym, warto skorzystać z tej usługi.