Manchester United dziś znów zdemoluje LASK?

Dzisiejszego dnia jednym ze spotkań rewanżowej rundy 1/8 Ligi Europy będzie spotkanie Manchesteru United z LASK. Tym razem Angielska drużyna podejmie swojego przeciwnika na Old Trafford. Ostatni wynik na wyjeździe to 0:5 dla United. Jak będzie dzisiaj?

Jeśli ktoś nie zna drużyny LASK, warto podpowiedzieć iż jest to jedna z bardziej utytułowanych drużyn w Austrii. Niestety jej droga w Lidze Europy nie była usłana różami i można powiedzieć, że właśnie dobiega końca. Bardzo trudno spodziewać się bowiem innego wyniku niż takiego, który przepuści United do kolejnej fazy Ligi Europy.

LASK oczywiście dzisiejszy mecz na Old Trafford może nawet i wygrać. Jeśli wygrana będzie niska, nie przeszkodzi to w żaden sposób w przejściu do dalszego etapu Manchesterowi United. Jest to mecz w którym można spodziewać się właściwie każdego wyniku. Od potężnej wygranej United, poprzez 1 bramkową wygraną LASK lub samego United.

Obstawiasz? Rób to legalnie!

Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie, wiedz że musisz w Polsce obstawiać legalnie. W tym wątku opisujemy jak wygląda obstawianie bez podatku (w promocyjnych ofertach u legalnych bukmacherów). Jeśli nie wiesz, na czym polegają zakłady bukmacherskie w Polsce, po prostu sprawdź ten link.